partneři

Cesky Rybarsky SvazModerní rybář

Přihlášení :: Registrace
BŘEZEN 2012
Jan Sýkora | Editorial | Komentáře

Vážení čtenáři, přátelé od vody!

 
Dovolíte-li, v březnu využiji řádky Editorialu k suchému a nedočkavému konstatování, že se nezadržitelně blíží jaro a s ním i další rybářská sezona, což je určitě důvod k všeobecné radosti. Hurá! Užijte si to!
 
A dále tyto řádky tuze rád využívám i k poděkování za to, že nám zůstáváte věrní a že se šiky předplatitelů Rybářství nadále rozšiřují. I v době, kdy lidé ze všech koutů republiky obracejí v dlani každou korunu! Právě vaše věrnost a ochota kupovat si nás způsobuje, že si směrem k vám můžeme dovolit být uznalí a cenu časopisu Rybářství v předplatném držet na pouhých 40 Kč, což je malý zázrak, uvážíte-li, že kupříkladu za pár stránek obyčejných dvoubarevných novin denně zaplatíte 15 či 18 Kč. Přepych dotovat cenu časopisu v předplatném ze svého si redakce může dovolit právě proto, že Rybářství chodí měsíc co měsíc do schránek rekordnímu počtu čtenářů a také proto, že na dnešní dobu vysoký náklad Rybářství a jeho dosah na rybářském mediálním trhu způsobuje, že se u nás vyplatí inzerovat i mnoha obchodním partnerům, kteří to mají ale také těžké a občas roní krokodýlí slzy.
 
Z mnou konstatovaných skutečností snad jasně vyplývá, jak je ta naše redakční obchodní úměra jednoduchá, prostinká. Jako facka. Více čtenářů = trvalý zájem inzerentů = nízká cena časopisu… Tak ať nám to vydrží co nejdéle!
 
Vašeho zájmu si opravdu považujeme. I proto pro vás pozvolna chystáme novou tvář našich internetových stránek. Dočtete se na nich vše podstatné o tištěné verzi časopisu, která je pro nás alfou a omegou všeho snažení, ale jejich hlavním posláním bude skutečnost, kterou bych označil jako nadstavbu časopisu. Na našem webu najdete jednak informace, které se do časopisu nevešly nebo by byly na papíru zastaralé, jednak všeobecný rybářský servis – informace o tom, co vás zajímá a co by pro vás mohlo být užitečné. Rybářství bude navíc na Facebooku.
 
Tak si navzájem držme palce a pojďme se konečně pořádně těšit na nadcházející jaro, ať přijdeme na jiné myšlenky.
 
VLADIMÍR URBAN

Komentáře

Přidat komentář: